پیام هفته : من از دنياي ظاهر فريب، ماديات و همه آنچه ما را از خدا باز مي‌دارد متنفرم( شهيد همت).

جزئیات خبر

1397/01/18
برگزاری اولین جلسه تبیین و تعیین اهداف سال 1397 در بیمارستان میلاد شهریار

برگزاری اولین جلسه تبیین و تعیین اهداف سال 1397 در بیمارستان میلاد شهریار

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، اولین جلسه تبیین و تعیین اهداف اداری و بیمارستانی در سال جدید با حضور پزشکان ، پرستاران و پرسنل بیمارستان میلاد شهریار برگزار گردید .

برطبق این خبر، دکتر پژمان آقایی رئیس بیمارستان میلاد شهریار، دراین جلسه ضمن تبریک سال نو با اشاره به نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان حمایت از کالای ایرانی اظهار داشتند : مقام معظم رهبری در حدود یک دهه اخیر شعارهای اقتصادی را به عنوان نام سال مطرح کردند تا فضای عمومی کشور برای این شرایط ویژه فراهم شود و حالا نوبت مسئولان، دولت محترم و همچنین مردم عزیزمان است که با تکیه بر این شعار و حمایت دولتمردان، از تولید کننده داخلی حمایت گردد و با تهیه محصولات داخلی، باعث تسحیل هر چه سریعتر و بهتر این امر گردند.

قطعا این مسئله به دولت و مجلس برنمی گردد و آحاد مردم، اصناف، بازار و همه دست اندرکاران امور اقتصادی کشور باید یکپارچه و یکصدا وارد میدانِ عمل شوند و مسئولان باید به این باور برسند که تنها با حضور مردم است که کالای ایرانی سیر تکاملی خود را طی می کند .

وی تاکید کردند که : ما نیز باید عزم را جزم کرده و آستین ها را بالا بزنیم و "حمایت از کالای ایرانی" را به منصه ظهور برسانیم .

دکتر آقایی در خصوص خدمت در این بیمارستان اظهار داشتند : بسیار باعث افتخار است که ما در این بیمارستان به جانبازان عزیز خدمت می کنیم . انشاالله عنایت خداوند متعال شامل همه خادمین جانبازان وایثارگران گردد و مارا در انجام هرچه بهتر این امر و خدمت رسانی به این نوردیدگان، همیاری نمایند.

دکتر آقایی همچنین نسبت به نظم وانضباط اداری تاکیید کردند : از کلیه پرسنل می خواهم در سال جدید با تلاش مضاعف و جدیت در کار، کیفیت کارهای خود را بهبود ببخشند . نظم وانضباط کاری در درجه اول اهمیت قرار دارد و بهترین عملکردها در سایه انضباط اداری بوجود می آید .

در پایان ریاست محترم بیمارستان، سالی پر از تلاش، کوشش و آرامش را برای پرسنل بیمارستان دعا نمودند و آرزو کردند در سال جدید همه همکاران سالی موفقیت آمیز و کارا تر را طی کرده و موفقیت روز افزون را کسب نمایند.

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :

پست الکترونیکی :

نظر شما :

کد امنیتی :

refresh image captcha image