پیام هفته : من از دنياي ظاهر فريب، ماديات و همه آنچه ما را از خدا باز مي‌دارد متنفرم( شهيد همت).

جزئیات خبر

1397/02/11
برگزاری مراسم گرامی داشت روز جهانی کارگر در بیمارستان میلاد شهریار

برگزاری مراسم گرامی داشت روز جهانی کارگر در بیمارستان میلاد شهریار
به گزارش روابط عمومی بیمارستان، در روز 11 اردیبهشت برابر با روز جهانی کارگر مراسمی با حضور ریاست و مدیریت و کارکنان بیمارستان میلاد شهریار برگزار شد. در ابتدای این مراسم پس از ختم قرآن کریم رئیس بیمارستان آقای دکتر آقایی ضمن تبریک و تهنیت این روز فرمودند:
روز کار و کارگر رابطه ای عمیق با شعار این روز های جامعه ما دارد. حمایت از کالای ایرانی همین که در گفته ها جریان داشته باشد کافی نیست و باید هر ایرانی آن را در زندگی و کارش عملی کند تا کارگر و تولیدکننده ایرانی بتواند به حاجت خود برسد. این مسیری است که کشور و جامعه مارا از اقتصاد نفتی و وابستگی به آن نجات می دهد. همچنین با توجه به میزان کمبود آب در کشورمان و سوء استفاده کشور های همسایه ازاین مسئله، باید این موضوع را جدی بگیریم و هرچه بیشتر در مصرف آن صرفه جویی نماییم. البته نه تنها آب بلکه همه انرژی های تجدید ناپذیر باید بهینه مصرف گردند.
ایشان افزودند: امر به معروف و نهی از منکر یک واجب دینی است و در کنار گوشزد و ذکر آن باید در خودمان نیز این مسئله را به انجام رسانیم.
در انتها نیز ایشان فرا رسیدن میلاد پربرکت امام عصر را به تمام کارکنان بیمارستان تبریک گفتند و آرزوی فرج ایشان را از خداوند متعال خواستار شدند.
در پایان مراسم نیز پرسنل و کارمندان و کارکنان بیمارستان طی یک رای گیری بهترین کارمند و پرسنل خدمه بیمارستان را انتخاب کردند که از زحمات آنان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :

پست الکترونیکی :

نظر شما :

کد امنیتی :

refresh image captcha image