پیام هفته : من از دنياي ظاهر فريب، ماديات و همه آنچه ما را از خدا باز مي‌دارد متنفرم( شهيد همت).

جزئیات خبر

1397/02/22
برگزاری جلسه اداری اردیبهشت 97 بیمارستان میلاد شهریار

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، روز شنبه جلسه اداری کارکنان و پرسنل بیمارستان میلاد شهریار در حضور آقای دکتر آقایی رئیس بیمارستان و آقای دکتر سیفی میدیریت بیمارستان برگزار شد.

در این جلسه دکتر آقایی ضمن خیر مقدم و تبریک ایام شعبانیه خدمت کارکنان بیمارستان فرمودند:

امیدوارم از ماه پرخیر و برکت شعبان نهایت لطف و رحمت را برده باشید و پیشاپیش فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و ماه مهمانی خدا را خدمت همکاران عزیز تبریک می گوییم.

ایشان افزودند: همانطور که استحضار دارید در این ایام شاهد عهد شکنی آمریکا بر علیه ایران و برجام بودیم و با زیر پاگذاشتن عهدنامه توسط رئیس جمهور آمریکا مردم ما بخصوص جوانان این پیمان شکنی را به عینه دیدند و ثابت شد آمریکا هرگز قابل اعتماد و قابل مذاکره بر سر منافع ملت و کشور ایران نیست و نخواهد بود و آنها نه تنها با حکومت ایران، بلکه با مردم شریف ایران است که مشکل دارند این را در طول تاریخ به وفور اثبات کردند که ابر قدرتی هستند در مقابل مظلومیت ایران. همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند آمریکا همانند فردی است که دسکش مخملی به دست چدنی دارد.

این وظیفه مسئولین و البته خود مردم است در این شرایط سخت که دنیا به ما خیانت کرده است با مدیریت درست و مدبرانه در همه زمینه ها چه کشوری چه فردی مسائل را پیش ببریم. باید قبول کرد ما کشوری مصرف گرا هستیم و باید این ایراد را در خودمان از بین ببریم و ایران را به کشوری تولید کننده و صادر کننده محصولات تبدیل کنیم.

ایشان افزودند: همچنین که ما در بیمارستان میلاد منابع انرژی حیاتی همچون آب را کنترل و بهینه کرده ایم و در آینده هدف داریم انرژی های دیگر همچون برق و... را بهینه کنیم، در کشور نیز باید این امر در همه زمینه های انرژی های تجدید ناپذیر محقق گردد تا در این زمینه به مشکل نخوریم.

وی همچنین اعضای کمیته شورای کارگری را خدمت همکاران معرفی کردند و از پرسنل و کارمندان بیمارستان تقاضای همیاری و همکاری بیشتر در همه زمینه ها را خواستار شدند. ایشان از کادر اورژانس بیمارستان قدر دانی کردند و افزودند هدف ما در بیمارستان افزایش حداکثری راندمان مثبت کاریست و در پایان از همه همکاران می خواهم در مدیریت منابع در اختیار توجه کافی را مبذول نمایند.

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :

پست الکترونیکی :

نظر شما :

کد امنیتی :

refresh image captcha image