پیام هفته : من از دنياي ظاهر فريب، ماديات و همه آنچه ما را از خدا باز مي‌دارد متنفرم( شهيد همت).

جزئیات خبر

1397/02/26
تداوم چاپ مجله ندای میلاد به صورت فصلنامه در بیمارستان میلاد شهریار

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، روز چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397، جلسه ای تحت عنوان برنامه ریزی جهت تجید چاپ مجله ندای میلاد در بیمارستان میلاد شهریار با حضور دکتر آقایی ریاست، پرسنل وکارمندان برگزار شد.

در این جلسه دکتر آقایی پیشاپیش فرارسیدن ماه رمضان بر کارمندان و کارکنان بیمارستان تبریک گفتند و در مورد نحوه چاپ و درج مطالب و همچنین نحوه تکثیر مجله ندای میلاد به گفتگو پرداختند و عرض نمودند:

آموزش درست و به موقع، اصول اولیه هر جامعه ای در جهت رشد و تعالی به سمت بهبود کیفیفت ها و ارزش دهی به آن جامعه میباشد. چه بهتر که این آموزش در راستای اهداف انقلاب اسلامی و پیشبرد اعتقادات دینی ما باشد. ما در بیمارستان میلاد، همانطور که تا الان به آن عمل کرده ایم، در نظر داریم آموزش را از سنین کودکی و نوجوانی مورد هدف و راهبرد خود قرار داده و آن را به بهترین نحو در راستای زندگی اسلامی ایرانی به هدف نشانیم.

لذا قصد داریم به مانند گذشته چاپ و انتشار مجله ندای میلاد را از سر بگیریم و با نظارت و دقت هرچه بیشتر به درج مطالب علمی-پزشکی و... در آن بپردازیم.

در این راستا هرکسی از همکاران و پزشکان بیمارستان می تواند به ما کمک کند و ما از آنها تقاضا داریم مطالب و مقاله های علمی خود را با ما در میان گذاشته تا برای درج در فصلنامه ندای میلاد مورد بررسی قرار گیرند.

ایشان ضمن تشکر از اعضای فعال بیمارستان افزوند: ما در بیمارستان میلاد قصد داریم همانند روز جهانی کارگر که در بیمارستان میلاد از پرسنل زحمت کش به نحوی تقدیر به عمل آمد، ماهیانه از کارمندان و کارکنان بیمارستان فرد ویا افرادی را به عنوان کارمند نمونه، تقدیر نماییم.

ایشان درپایان جلسه ضمن تاکید براین نکته که جانبازان اعصاب و روان بستری در بیمارستان ما دارای روحیه مثبت و بالایی هستند و این را نیز در زمان های مختلف ثابت کرده اند فرمودند: حفظ این روحیه در بیماران، جانبازان بستری و البته کارکنان خیلی مهم است و و باید تمام تلاش خود را به کارببندیم تا این روحیه روند رو به رشد خود را حفظ نماید.

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :

پست الکترونیکی :

نظر شما :

کد امنیتی :

refresh image captcha image