پیام هفته : من از دنياي ظاهر فريب، ماديات و همه آنچه ما را از خدا باز مي‌دارد متنفرم( شهيد همت).

جزئیات خبر

1397/03/05
میزبانی بیمارستان میلاد شهریار بمناسبت روز سوم خرداد از جمعی از مسئولین شهرستان شهریار

میزبانی بیمارستان میلاد شهریار بمناسبت روز سوم خرداد از جمعی از مسئولین شهرستان شهریار

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، همزمان با سالگرد خجسته 3 خرداد و آزادسازی خرمشهر، بیمارستان میلاد شهریار میزبان جمعی از اهالی فرهنگی و سیاسی شهرستان بود. این مراسم با حضور جناب آقای طاهری فرماندار شهرستان شهریار، آقای درخشان نسب شهردار شهریار، آقای رستمی رئیس سازمان تامین اجتماعی شهریار، سرهنگ رستگار جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهریار و جمعی از مسئولین فرهنگی و سیاسی برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم دکتر آقایی ضمن خیر مقدم به مدعوین گرامی و تبریک فرارسیدن ماه رمضان، سالگرد شکوهمند آزادسازی خرمشهر را خدمت مهمانان تبریک عرض کردند و فرمودند:

خدا را شکر نیروهای ارتش، بسیج و سپاه ما با تلاش بسیار پس از چندین ماه اسارت شهر خرمشهر را آزاد کردند. قابل ذکر است که کشورمان هزاران مجروح جنگی در این عملیات متحمل شد. در این زمان است که انسانهای خیرخواه عمل خیر هبه را انجام می دهند. به نظر بنده کسانی را که در آن زمان جان خود را مایه گذاشتند و بدون هیچ چشمداشتی به دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برخاستند، باید به این عزیزان ادای دینی کرد. مخصوصا در حال حاضر که یاوه گویی های لات بزرگ، آمریکا هم بیشتر شده است. امیدوارم با عنایت خداوند و به واسطه لطف و همت جنابانعالی ما نیز بتوانیم از این وظیفه خود سربلند بیرون آییم. بیمارستان میلاد به صورت خودگردان اداره می شود و ما تمام خدماتی را که برای رفاه حال بیمارین انجام می دهیم دریافتی از بیمه ها می باشد که متاسفانه بخشی از ادارات همکاری لازم را ندارند که انشالله این مشکل برطرف گردد.

در حال حاضر این جانبازان بزرگان ما هستند و آنچه توقع می رود این است که به این عزیزان ادای دین شود. ونیز امیدواریم با حضور شهردار محترم شهریار آقای درخشان نسب خدمات بیمارستان ما به نحو احسن اطلاع رسانی گردد. خوشبختانه ما در بیمارستان میلاد امکاناتی چون درمان بیماری های عفونی، آندوسکوپی، اورتوپدی و... را با ارائه تعرفه های دولتی دارا می باشیم.

دکتر آقایی در پایان سخنانشان از مهمانان دعوت کردند تا از مستند تهیه شده در بیمارستان میلاد دیدن فرمایند.

آقای مهندس طاهری فرماندار شهریار نیز پس از پخش کلیپ از دکتر آقایی و کارمندان بیمارستان تشکر کردند و افزودند:

همانطور که حضرت امام فرمودند، خرمشهر را خدا آزاد کرد، این یک حقیقت محض است. یعنی این یک امر خدایی بود. پس ما باید کاری کنیم تا روح ایثار و ایثارگری در کشور زنده بماند. بنده از دکتر آقایی تشکر می کنم که هم در زمینه فکری و هم زمینه عملی تمام تلاش خود را در راستای هدف گذاری برای بیماران و جانبازان به کار بسته است. بنده خود شاهد هستم از بیمارستان میلاد شهریار در سطح کشور به نیکی یاد می شود. همچنین مشکلات عدیده مالی که بر سر راه این هدف است نیز آگاهم. امیدواریم خیرخواهان و وقف کنندگان محترم به بیمارستان میلاد و بیماران گرانقدرش کمک نمایند. در آخر نیز از روحیه بالای شما تشکر می کنم و آرزوی روز افزون برای شما دارم.

درپایان این دیدار نیز بازدید کنندگان از بیماران و جانبازان بستری در بیمارستان عیادت نمودند.

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :

پست الکترونیکی :

نظر شما :

کد امنیتی :

refresh image captcha image