اعزام جانبازان بیمارستان میلاد شهریار به مشهد مقدس

رییس بیمارستان میلاد شهریار از اعزام جانبازان بیمارستان میلاد شهریار به اردوی سیاحتی و زیارتی شهر مشهد مقدس خبر داد.


به گزارش روابط عمومی بیمارستان، دکتر پژمان آقایی با اشاره به اعزام جانبازان بیمارستان میلاد شهریار به اردوی مشهد گفت: تیم اعزامی به این اردو مجموعاً 80 نفر است که شامل جانبازان، پزشک و عوامل درمانی، روانشناس، کادر حفاظتی و نیروهای خدماتی است که 40 نفر از این عزیزان روز شنبه 18 آبان ماه به این سفر اعزام شدند و گروه 40 نفره دوم نیز یکشنبه 19 آبان عازم این اردو شدند و این سفر تا روز 22 آبان ادامه پیدا کرد.
وی افزود: موضوع تفریح درمانی همواره از اولویت‌های درمانی ما در بیمارستان بوده است و در این راه از اسپانسرهای مختلفی هم کمک گرفته‌ایم و توانسته‌ایم اعزام‌هایی به شهرهای کیش، شیراز، مشهد، رامسر و راهیان نور غرب داشته باشیم که بعضی از این اعزام‌ها در چندین نوبت صورت گرفته است و تجربیات خوبی در مورد این اردوها به دست آورده‌ایم.
رییس بیمارستان میلاد شهریار با اشاره به کمک گرفتن از اسپانسرها برای اعزام به اردوی اخیر جانبازان به مشهد گفت: برای این اردو از کمک‌های سپاه، نیروی هوافضای سپاه برای تأمین هواپیما، مدیریت اوقاف شهرستان شهریار و شهرداری شهریار برای ترانسفر جانبازان از بیمارستان به فرودگاه استفاده کرده‌ایم.
دکتر آقایی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی نیز برای تأمین غذای حضرتی برای جانبازان، تدارک آمبولانس در محل استقرار جانبازان و هماهنگی استفاده جانبازان از استخر با ما همکاری نمودند.
وی در خصوص برنامه‌های جانبازان در اردوی مشهد گفت: چندین نوبت زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) برای این عزیزان با شرایط اختصاصی در نظر گرفته شده است. یک روحانی که خود ایشان نیز از جانبازان هستند به‌صورت داوطلب در کنار جانبازان حضور دارند تا در کارهای زیارت و فعالیت‌های فرهنگی به آن‌ها کمک کنند.

ارسال نظرات

آرشیو