بازدید معاون عمرانی استاندار تهران از بیمارستان میلاد شهریار

معاون عمرانی استاندار تهران آقای عابد ملکی در دیدار از بیمارستان میلاد شهریار عنوان کردند: هیچ واژه ای قادر نیست، رشادت و مجاهدت جانبازان را به نحو احسن تبیین و توصیف نماید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، آقای عابد مالکی معاون عمرانی استاندار تهران با هیات همراه و آقای امیرعباس شفیع‌ زاده فرماندار شهریار از بیمارستان میلاد شهریار بازدید نمودند.

آقای رضا آئینی رئیس بیمارستان میلاد شهریار ضمن خیر مقدم به معاون محترم استاندار تهران با اشاره به اینکه هم فکری جهت حل مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری و بیمارستان میلاد از جمله ساخت بخش بستری جدید در این مرکز از ضروریات و مسائل مهم منطقه غرب استان تهران بشمار می رود گفتند: امید داریم استانداری تهران اهتمام ویژه ای به حل این مسائل داشته باشند.
وی با قدردانی از نگاه ویژه مجموعه استانداری تهران به مراکز خدمت دهنگانِ ایثارگران افزودند: حل مشکلات خانواده های ایثارگران یک وظیفه همگانی است. نبود مرکز توانبخشی اعصاب و روان ایثارگران به اندازه کافی در غرب استان تهران موجب مراجعه این قشر مظلوم به دیگر شهرها برای انجام امور درمانی شده که هزینه های قابل توجهی را نیز برای آنان به دنبال دارد. افتتاح و راه اندازی بخش بستری جدید برای بانوان و کودکان و والدین شهدا نه تنها می تواند نیازهای درمانی و توانبخشی جانبازان معظم و خانواده آنان را برطرف کند بلکه کمک شایانی در بالا بردن سطح خدمات درمانی منطقه را خواهد داشت.

رئیس بیمارستان میلاد شهریار در ادامه گزارشی از اقدامات عمرانی و مورد نیاز حمایت استانداری را در سال جاری ارائه نمودند.

معاون عمرانی استاندار تهران، در این دیدار ضمن حضور در جمع جانبازان و بیماران اعصاب و روان این مرکز، ماه مبارک رمضان را به ایشان تبریک گفتند و برای همه ایثارگران و جانبازان سربلند ایران عزیز آرزوی توفیق و سلامتی روزافزون نمودند.
آقای عابد ملکی در این بازدید تأکید کردند: مشکلات موجود در این پروژه باید بررسی شده تا این مجتمع هر چه سریعتر با کمک مسئولان کشور و استان راه اندازی شده و در خدمت جامعه معزز ایثارگر قرار گیرد.

ایشان در پایان دیدار با تقدیر از رشادت ها و دلاوری های جانبازان ضمن تاکید بر رسیدگی بحق به مطالبات این عزیزان در خصوص ساماندهی به دغدغه ها و مشکلات تبیین شده، اعلام آمادگی نمودند مشکلات بیمارستان میلاد را رفع نمایند.

ارسال نظرات

آرشیو