تبریک فرارسیدن نیمه شعبان از طرف ریاست بیمارستان میلاد شهریار

آقای جعفر سالاری رئیس بیمارستان میلاد شهریار در پیامی فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت حجت عجل الله تعالی و فرجه الشریف را تبریک عرض نمودند.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان، رئیس بیمارستان میلاد شهریار در پیامی فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان را تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر می باشد:
اینک که جهان بیش از هر دوره دیگری، در انتظار یگانه ناجی خود می سوزد و انسانیت، ظهور زمامدار حکومتی فراگیر و عدالت گستر را به انتظار است و عدالت برای گام هایش لحظه شماری می‌کند، بر ماست که در دوره غیبت، با انتظار فرج که طبق روایات از برترین عبادت‌ هاست، همراه با اصلاح خویش، جامعه و مبارزه با ستم و فساد، زمینه‌ ساز حکومت جهانی قائمش باشیم و از پیشگاه حق تعالی ظهورش را طلب کنیم.
در کشور اسلامی ما، سالروز این میلاد خجسته ، به نام سربازان گمنام امام عصر(عج) نامگذاری شده است که به حق شایسته این دلاوران و ارکان مستحکم و شکست ناپذیر نظام در دفاع از آرمان ها و ارزش های کشور است.
اینجانب، میلاد خجسته یگانه‌ منجی عالم بشریت‌، حضرت ولی‌ عصر (ارواحنا له الفداه) را از طرف کارکنان و جانبازان معزز بستری در بیمارستان میلاد شهریار به همه منتظران ظهور، هموطنان عزیز، مردم شریف استان تهران و منطقه شهریار و حومه، سربازان گمنام آن حضرت، تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال، تعجیل در فرج آن حضرت مسئلت می نمایم.

ارسال نظرات

آرشیو