تجلیل از پرستاران بیمارستان میلاد شهریار

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت نماد صبر و استقامت حضرت زینب (س) و بزرگداشت روز پرستار، طی جلسه ای از زحمات این قشر در بیمارستان میلاد شهریار تجلیل به عمل آمد.

در این جلسه دکتر آقایی ضمن عرض ادب به مقام حضرت صاحب الزمان (عج) و تبریک این عید بزرگ، در جمع پرستاران افزود: پرستاران مظهر رحمت الهی هستند. پرستاران، زحمت كشان و دلسوزان عرصه سلامت جامعه هستند كه با تلاشهاي خالصانه خود و با عطوفت و مهرباني جلوه هاي رحمت الهي را به نمايش مي گذارند.

وي با اشاره به اهميت نقش پرستار در تامين سلامت جسمي ، روحي و معنوي جامعه تصريح كرد كه پرستاری از شان و مقام و جايگاه رفيعی برخوردار است و پرستاران نقش كليدی و مهمی در سلامت جامعه ايفاد مینمایند؛ چرا كه تلاش آنها سبب آرامش در جامعه اسلامي و بدنبال آن فراهم شدن زمينه بهتر براي بندگي و عبوديت آحاد جامعه است.

ایشان در ادامه خاطر نشان کرد: در سال‌های اخیر تلاش کرده‌ایم بیش‌ازپیش جایگاه رفیع پرستاران را در این مجموعه نشان دهیم. تمام مسئولان بیمارستان میلاد اعتبار ویژه‌ای برای پرستاران قائل هستند و همواره قدردان زحمات این عزیزان هستند.

رییس بیمارستان میلاد افزود: انجام کار پرستاری از نوع حرفه ای، در بیمارستان میلاد یک شعار بود که امروز به یک راهبرد تبدیل شده است و ما همچنان در همین مسیر به فعالیت‌ها ادامه می‌دهیم و تلاش می‌کنیم تمام خط و مشی‌ها را بر طبق استانداردها معین کنیم.

ارسال نظرات

آرشیو