خادمین مسجد جمکران مهمان بیمارستان میلاد شهریار

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، به مناسبت فرا رسیدن عید بیعت و آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) و به پاس گرامی داشت این روز و تکریم آن، خادمین مسجد مقدس جمکران، با در دست داشتن بیرق معظم این مسجد و تبرکات آن، از جانبازان و ایثارگران بستری در بیمارستان میلاد شهریار عیادت نمودند. در این بازدید و جهت عهد میثاق با حضرت صاحب الزمان(عج) پرچم گنبد مسجد جمکران بین جانبازان گردانیده شد تا جانبازان و پرسنل بیمارستان استفاده روحی و معنوی از آن برند.

دکتر آقایی رئیس بیمارستان میلاد نیز ضمن خیر مقدم به مدعوین، از آنها تشکر نمودند که جهت عیادت از بیماران بیمارستان میلاد تشریف آوردند و افزودند: بحمدلله این توفیق را یافته ایم تا از شما عزیزان در این مجموعه درمانی پذیرایی نماییم که مصادف شده با سالگرد 9 ربیع الاول و آغاز امامت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف. بنده از طرف جانبازان، پرسنل و کارمندان بیمارستان میلاد، خدمت شما و آن حضرت این عید را تبریک می گویم. همانطور که پیغمبر اکرم (ص) می فرمایند خداوند روزی را که باعث تجدید میثاق مسلمانان با خداوند و ائمه گردد را عید قرار داده است و از این رو امروز بنا به روایات متعدد عید بزرگ شیعیان است.

ایشان در ادامه افزود: بنده امیدوارم در سایه حضرت ولی عصر ارواح العالمين له الفدا همگی توفیق این را داشته باشیم تا در رکاب ایشان قدم برداریم و بنده اعتقاد دارم هرکس در راستای خدمت به خلق خدا قدم بردارد و مثمرثمر واقع گردد قطعا از یاران آن حضرت و در رکاب ایشان خواهد بود.

ارسال نظرات

آرشیو