دیدار مدیران ارشد بانک دی از بیمارستان میلاد شهریار

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، دکتر همت حسین زاده معاون بانکی بانک دی به همراه مدیران ارشد این بانک از بیمارستان میلاد شهریار بازدید نموده و ضمن جلسه با ریاست بیمارستان زمینه های ایجاد شعبه بانک دی در جوار بیمارستان را بررسی نمودند.

در جریان این نشست آقای جعفر سالاری رئیس بیمارستان پس از خير مقدم به مدیران ارشد بانک دی اظهار داشتند: امروز در در اين جلسه در خدمت مسئولين محترم بانک دی هستيم تا بتوانیم با همفکری، مسئله احداث شعبه این بانک در جوار بیمارستان میلاد را بررسی کنیم و بتوانيم در جهت تسهیل دسترسی هموطنان عزیزمان در امور بانکی اقدامات موثری انجام دهيم تا از نتايج اين جلسه بتوانيم در جهت خدمت به ايثارگران استفاده كنيم.

وی در ادامه ایجاد شعبه جدید بانک دی را برای رسيدگي به امور بانکی مردم شریف منطقه عنوان كردند و افزودند: هدف از تاسيس شعبه بانک دی بهره مندی از توان و ظرفیت بالقوه آنان در حوزه های مختلف مالی و ارائه خدمات و تسهيلات شايسته به جامعه ايثارگری و مردم عزیز منطقه خواهد بود.

دکتر همت حسین زاده معاون بانکی بانک دی نیز در این دیدار خاطرنشان کردند: وجود با برکت خانواده ایثارگران موضوعی است که مسئولان و کارکنان مجموعه بانک دی آن را مغتنم شمرده و از هر فرصتی برای تکریم و تجلیل آنان بهره می برند. لذا خوشحال می شويم كه ارتباط بین مشترکین حساب بانک دی در شهریار و حومه با بانک دی تسهیل یابد و امیدواریم اين جلسات بتواند مفید واقع شود و آنچه كه در این جلسه انجام شده اولين گامی است در جهت رفع مشكلات ايثارگران و مردم گرامی شهریار و حومه و اميدواريم كه با گامهای بعدی بتوانيم  خدمات بهتری را به اين عزيزان ارائه نماييم.

ارسال نظرات

آرشیو