پیام تبریک رئیس بیمارستان میلاد شهریار به مناسبت بزرگداشت روز شهدا

آقای جعفر سالاری رئیس بیمارستان میلاد شهریار در پیامی، 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید به دستور بنیان گذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار، بالاخص خانواده های معظم شهدا و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، متن این پیام بدین شرح است:

بسم ربّ الشهداء و الصدیقین

مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا

از ميان مؤمنان مردانى‏ هستند كه به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا كردند برخى از آنان به شهادت رسيدند و برخى از آنها در  انتظارند و هرگز عقيده خود را تبديل نكردند.

حرکت رو به جلوی انقلاب شکوهمند اسلامی و پیشرفت ها و دستاوردهای آن در عرصه های مختلف مرهون خون های پاک و مطهر شهدای گرانقدر است؛ شهدایی که با خون خویش عزت و آزادی و استقلال را به ما هدیه کردند. خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران از بالاترین خدمات است و نزد خداوند متعال قرب و ارزش بسیار بالایی دارد. قطعاً به فرموده امام راحل (ره) خانواده شهدا چشم و چراغ این ملت اند، خانواده هایی که با وجود تمام سختی ها، مشکلات و با صبر و بردباری چراغ معرفت و آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را روشن و جاودانه نمودند.امروز امنیت و آزادی ایران اسلامی، مرهون خون شهدا و جان برکفان ایران عزیز است. افتخار به وجود چنین آزاد دلانی که هدایتگر جوامع بشری اند و بزرگداشت مقام رفیعشان باعث سرافرازی کشور و پایداری انقلاب اسلامی است، بدینوسیله برخود وظیفه می دانم فرارسیدن 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) را به محضر مقام عظمای ولایت و تمام مردم شریف ایران اسلامی بالاخص جامعه بزرگ ایثارگری و خادمان بزرگوار خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم مدد وعنایت ویژه شهدا، اکسیر موثر در انجام وظیفه همه خادمان در این نهاد آرمانی و انقلابی گردد.

ارسال نظرات

آرشیو