پیام تبریک فرا رسیدن سال جدید توسط ریاست بیمارستان میلاد شهریار

همزمان با فرارسیدن سال جدید آقای دکتر آقایی رئیس بیمارستان میلاد شهریار ضمن تبریک سال نو و اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبری که امسال را سال جهش تولید نموده اند از همه کارکنان خواستند آماده خدمت رسانی بهتر و تحقق اهداف عالیه مقام معظم رهبری و همچنین مهار بحران پیش آمده باشیم.
آقای دکتر آقایی ضمن آرزوی سالی پر از خیر و برکت برای همه همکاران و خانواده های ایشان در بیمارستان میلاد شهریار، ابراز داشت: در سال ۹۸ تمام هم و غم ما در راستای برنامه‎ریزی و سیاستگزاری در مباحث کلان بیمارستان بود که حاصل این کار افزایش چشمگیری در بحث جذب سرمایه و درآمدزایی داشت، افزایشی که ورای انتظار بود و امسال سال ۹۹، کیفیت ارائه خدمات به جامعه ایثارگر کشور و دیگر اقشار جامعه باید ضمن بررسی و کنترل دقیق افزایش یابد.
ایشان افزود: با توجه به مشکلات پیش آمده از تمام شما عزیزان، خانواده محترم ایثارگران و کلیه مردم خواستارم تا با ماندن در منازل و پرهیز از مسافرت و بازدیدهای نوروزی، بهار امسال را جشن بگیرند. دست‌هامان کمی دورتر؛ دل‌هامان ولی نزدیک‌تر.
رئیس بیمارستان میلاد شهریار افزود: ترسیم اهداف سازمانی با تکیه بر ایمان به خدا، و سپس برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف و سخت کوشی برای اجرای صحیح برنامه به صورت کارگروهی می تواند موفقیت یک سازمان را تضمین نماید. در این بیمارستان نیز اگر موفقیتی حاصل شده است، در سایه این خرد و  تلاش گروهی بوده است که توانسته وضعیت بیمارستان را در شرایط مطلوب ساختاری و محتوایی قرار دهد.
بیمارستان میلاد در مدت تعطیلات نوروز در حال آماده باش کامل خواهد بود. تیم های درمان و بهداشت در بیمارستان با بازدید از طبخ و عرضه مواد غذایی، نحوه نگه داری و خدمت رسانی به جانبازان و عموم مردم، و… فعال خواهند بود تا سلامت در بیمارستان میلاد شهریار مورد بررسی قرار گیرد. هدف ما در سال جدید ارتقا و کنترل کیفیت ارائه خدمات است.

ارسال نظرات

آرشیو