پیام تسلیت ریاست بیمارستان میلادشهریار به مناسبت فرا رسیدن سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، آقای رضا آئینی در پیامی فرا رسیدن سومین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفتند.

ایشان در این پیام عنوان کردند: سومین سالگرد شهادت آن مرد آسمانی فرارسیده است و فقدان وجود نازنینش هنوز بر سینه ‌ها سنگینی می‌کند و تنها وعده صادقانه پروردگار در پیروزی نهاییِ مستضعفین و شور انتقام الهی است که عاشقان آرمان مقاومت را در غم فراق آن یار عزیز، نگاهبان است.

حاج قاسم سلیمانی پس از سال‌ها مجاهدت در شکل‌ گیری انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و پس از آن به عنوان مؤثرترین فرد مبارز با عناصر تروریسم در منطقه و جهان شناخته شده بود. ایشان نمادی بارز از عزت، غیرت، اخلاص، استکبار ستیزی، دفاع از مظلوم و وطن دوستی بود. دشمن به خاطر ترس از همین جایگاه در قلوب ملت ستمدیده و آزاده دنیا و از روی استیصال و درماندگی اقدام به ترور ایشان کرد اما خون حاج قاسم سلیمانی انسان‌ ساز بود، او اسطوره و اسوه جوانان جهان اسلام در امروز و فردای تاریخ خواهد ماند.

انسجام ملی مردم ایران را پس از شهادت ایشان دو چندان و حلاوت این جنایت بزرگ برای دشمن به تلخی تبدیل شد. اینجانب فرارسیدن سومین سالگرد شهادت جانسوز سردار شجاع سپاه اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی را به محضر مبارک امام زمان عجل الله تعالی فرجه شریف رهبر فرزانه انقلاب مدظله‌العالی و همه‌ رهروان مکتب امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر بویژه خاندان معظم شهدا و ایثارگران و تمامی دوستداران آن شهید والامقام و تمامی انسان‌هایی که دل در گرو آزادگی و ظلم ‌ستیزی دارند، تسلیت عرض نموده و استمرار راه پر افتخار و با عزت اش را با عظمتی فزون ‌تر از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

ارسال نظرات

آرشیو