پیام تسلیت ریاست بیمارستان میلاد شهریار در پی درگذشت شهادت‌ گونه رئیس‌ جمهور و همراهانش

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، دکتر مهتاب متوسلیان رئیس بیمارستان میلاد شهریار در پیامی شهادت رئیس‌جمهور، وزیر امورخارجه، نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرِ تبریز، استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از همراهان این افراد در سانحه هوایی را تسلیت گفتند.
در این پیام آمده است: با نهایتِ تأثر و تأسف شهادتِ خادم الرضا (علیه السلام) و خدمت گذار مردم شریف ایران، رئیس محترم جمهور حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، آقای دکتر حسین امیرعبداللهیان وزیر محترم امور خارجه، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم امام جمعه تبریز، آقای مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و دیگر شهدای این حادثه ناگوار را به ساحت مقدس امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) ، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله‌العالی) و عموم مردمِ شریفِ ایران تسلیت عرض می‌کنم. این شهیدان همواره و همیشه دغدغه خدمت به مردم را داشتند و در این طریق مقدس جان برکف گذاشتند. خدمات و توفیقات ایشان در منظر و نگاه مردم همیشه به یادگار خواهد ماند.

بنده ضمن عرض تسلیت و طلب صبر به بازماندگان، حشر این شهیدان با اولیاء الهی و همجواری با شمس الشموس حضرت امام رضا علیه السلام را از خداوند متعال خواستارم.

ارسال نظرات

آرشیو